Rekuperacja Lublin – więcej niż się spodziewasz

Rekuperacja jest jednym ze składników tzw. domu pasywnego. Jest to system wentylacji mechanicznej, który potrafi odzyskiwać ciepło. Wpływa to bezpośrednio na zmniejszenie kosztów ogrzewania, ponieważ ogranicza w znacznym stopniu straty energetyczne. System zapewnia stały dopływ świeżego i czystego powietrza z zewnątrz. Zastosowane w nim filtry skutecznie wychwytują i zatrzymują pyły zawieszone PM10 i PM2,5, które są głównymi składnikami niebezpiecznego dla zdrowia smogu.

Jeśli chcemy cieszyć się odświeżonym powietrzem, a przy tym niskimi kosztami ogrzewania, warto rozważyć zamontowanie tej instalacji w naszym domu. Rekuperacja w Lublinie, a więc mieście, gdzie sezony grzewcze bywają kosztowne, na pewno zwiększy komfort wszystkich domowników!

Czy montaż rekuperacji w Lublinie jest opłacalny?

Jako składowa tzw. domu pasywnego, rekuperacja jest użytecznym systemem stworzonym z myślą o zmniejszaniu strat energetycznych, wynikających np. z wietrzenia domu w zimie. Wpisuje się to w trendy nowoczesnego budownictwa, które stawiają na ekologię i funkcjonalność. Każdy pragnie oddychać świeżym, czystym powietrzem, ale w sezonie grzewczym jego wymiana z otoczeniem jest kosztowna. Rekuperacja zapobiega tym stratom, zatrzymując ciepło na wymienniku. Dzięki temu możemy oddychać pełną piersią, nie martwiąc się o wysokość rachunków.

Dodatkowo, jeśli nasz dom wyposażony jest w pompę ciepła czy panele fotowoltaiczne, z tak współgrającym systemem będziemy mogli ograniczyć koszty ogrzewania do minimum. Ponadto korzystając z takiej instalacji, przyczyniamy się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla, dbając o nasz klimat i środowisko.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Rekuperacja w Lublinie – wybór firmy montażowej

Jak każdy nowoczesny system, rekuperacja jest dość skomplikowana i zaawansowana technologicznie. Sprawia to, że wybór firmy, która podejmie się jej montażu, musi być dobrze przemyślany. Niepoprawnie wykonana instalacja, może podnieść koszty jej eksploatacji. Dlatego warto zwrócić się do fachowców z energoklima.eu, którzy są ekspertami w tej dziedzinie. Nasza firma zapewnia usługi na najwyższym poziomie, a jej doświadczona kadra chętnie wykona system rekuperacji w Lublinie.

Formularz kontaktowy

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.