Rekuperacja Stalowa Wola – wentylacja na najwyższym poziomie

Budynek, który nie jest odpowiednio wentylowany, nie nadaje się do zamieszkania. Brak dostępu do świeżego powietrza może być dużym dyskomfortem, skutkującym złym samopoczuciem domowników, problemami ze snem, bólem głowy i zwiększoną podatnością na różnego rodzaju infekcje. Dzięki rekuperacji możliwe będzie zapewnienie ciągłego napływu świeżego i oczyszczonego powietrza z zewnątrz. Z pewnością przełoży się to na lepszą kondycję psychofizyczną wszystkich mieszkańców.

Rekuperacja to niezwykle wydajny i jednocześnie energooszczędny sposób na stałą wymianę mas powietrza w poszczególnych pomieszczeniach domu lub mieszkania.

Nasza firma zna się na rzeczy

Wieloletnie doświadczenie
Setki wykonanych instalacji
Profesjonalny sprzęt renomowanych firm
Proste i jasne zasady współpracy

Rekuperacja w Stalowej Woli – wentylacja z odzyskiem ciepła

Rekuperacja to proces wentylacji mechanicznej, który odbywa się za pomocą nowoczesnego urządzenia, jakim jest rekuperator. Dzięki systemowi wentylacji z odzyskiem ciepła do Twojego domu na bieżąco będzie dostarczane świeże i czyste powietrze o każdej porze dnia i nocy przez cały rok. A wszystko to bez wychodzenia z domu i otwierania okien. Dzięki rekuperacji w Stalowej Woli w prosty sposób poprawisz swoje samopoczucie i zyskasz energię do pracy i codziennych obowiązków.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

System wentylacji mechanicznej to najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu, dzięki któremu możemy dodatkowo zaoszczędzić. Podczas usuwania zanieczyszczonego powietrza następuje proces odzyskiwania ciepła za sprawą odpowiedniego wymiennika. Dzięki niemu istnieje możliwość odzyskania aż do 92% ciepła, co związane jest brakiem konieczności ponownego nagrzewania napływającego powietrza.

Stalowa Wola – rekuperacja ze wsparciem naszych specjalistów

Systemy takie jak wentylacja czy klimatyzacja powstały z myślą o dobrym zdrowiu i samopoczuciu mieszkańców. Dzięki nim powietrze, którym oddychamy, jest oczyszczone ze szkodliwych związków, które mogą przyczyniać się do powstawania licznych niebezpiecznych chorób. Zadbaj o swoje zdrowie i postaw na rekuperację. Nasza firma wykonuje instalacje kanałowe i systemowe.

Eksperci energoklima.eu dobiorą i zaprojektują rozwiązania dla Twojego domu. Serdecznie zapraszamy!

Formularz kontaktowy

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.